Image

Program edukacyjno-szkoleniowy pod

patronatem Ministerstwa Finansów

ImageImageImageImageImageImageImageImage

KRAJOWY SYSTEM E-FAKTUR zacznie już wkrótce obowiązywać w Polsce. Obecnie trwają konsultacje i przygotowanie systemów, a Ministerstwo Finansów wyznaczyło priorytet na te działania.

  • Już dziś jest najlepszy czas na:
  • Merytoryczne przygotowanie przedsiębiorców, biur rachunkowych oraz doradców
  • Wdrożenie zmian do systemów finansowo – księgowych
  • Przystosowanie procesów biznesowych

Jest gwarancją, że uzyskana w programie OSCBR "Bądź Gotowy na KSeF" wiedza i umiejętności będą na bieżąco aktualizowane, na najwyższym poziomie i zgodne z przepisami

PATRONAT HONOROWY MINISTERSTWA FINANSÓW

Image
Image

Program “Bądź Gotowy na KSeF”, realizowany przez Ogólnopolską Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR) to kompleksowy program szkoleniowo – edukacyjny skierowany do biur rachunkowych i przedsiębiorców.


W projekcie przewidziano spotkania, warsztaty oraz szkolenia merytoryczne i techniczne, które ułatwią przejście przez nadchodzącą cyfrową rewolucję – obowiązkową dla wszystkich przedsiębiorców.


Zwieńczeniem udziału w projekcie dla biura rachunkowego jest uzyskanie certyfikatu, potwierdzającego wiarygodność w zakresie wdrożenia KSeF.

O PROJEKCIE

Image

DLACZEGO Z NAMI?

Jako największa w Polsce sieć, zrzeszająca ponad 3000 biur rachunkowych, wspieramy biura

i przedsiębiorców od wielu lat – możesz czerpać wiedzę od praktyków, głęboko osadzonych 

w realiach rynku.

WIARYGODNY PARTNER

Masz pewność, że uzyskana wiedza i umiejętności będą na bieżąco aktualizowane, na najwyższym poziomie i zgodne z przepisami.

PATRONAT MINISTERSTWA FINANSÓW

Pracujemy nie tylko z biurem, ale również ze wszystkimi jego klientami, przeprowadzając szkolenia merytoryczne i instruktaże techniczne. Przedsiębiorcy mogą zwracać się z pytaniami bezpośrednio do nas.

WDROŻENIE DLA KLIENTA

Zyskasz system zintegrowany z rachunkiem bankowym i dostosowany do wymogów KSeF, który dopełni obowiązku praktycznie bez Twojego udziału, połączy przelewy z fakturami i automatycznie wygeneruje odpowiednie oznaczenia, zgodne z KSeF.

DARMOWE OPROGRAMOWANIE

Podczas szkoleń merytorycznych i systemowych zyskasz konkretne umiejętności, jak realizować

w praktyce nowy obowiązek.

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI

Uzyskasz certyfikat sygnowany logiem Ministerstwa Finansów i Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych, potwierdzający Twoją wiarygodność w zakresie KSeF.

CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI

IconIconIconIconIconIconImage

CERTYFIKAT PROGRAMU

Każde biuro rachunkowe w projekcie "Bądź Gotowy na KSeF" może uzyskać certyfikat Ministerstwa finansów oraz Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych.


Warunkiem uzyskania certyfikatu jest przejście 4 kroków, potwierdzających przystosowanie biura i klientów do wymogów Krajowego Rejestru e-Faktur.


1 / SZKOLENIE MERYTORYCZNO PRAWNE

z ekspertami renomowanej Kancelarii LTCA


2 / SZKOLENIE SYSTEMOWE

na platformie online


3 / SZKOLENIE DLA KLIENTÓW

zaproś swoich klientów na darmowe szkolenie stacjonarne lub online


4 / INSTRUKTAŻ FUNKCJONALNOŚCI

praktyczne szkolenie z funkcjonalności KSeF w systemie mOrganizer finansów

Image

ZGŁOŚ SIĘ DO PROGRAMU

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o projekcie

i zgłosić chęć udziału Twojego biura rachunkowego, wypełnij formularz:

Bądź gotowy na KSeF

Image

KORZYŚCI DLA PRZEDSIĘBIORCY

Profesjonalne wsparcie merytoryczne, aktualną wiedzę i aktualizację przepisów prawnych w zakresie obowiązku KSeF dla Twojego biznesu.


Dostęp do darmowego systemu, połączonego z Twoim rachunkiem bankowym i zintegrowanego z KSeF, który spełni wszystkie narzucone wymagania, praktycznie bez Twojego udziału.


Dostęp do darmowego szkolenia online – technicznego z obsługi systemu oraz bezpłatną infolinię po szkoleniu – helpdesk.


Skontaktuj się ze swoim biurem rachunkowym i zapytaj o program "Bądź Gotowy na KSeF" lub wyszukaj biuro partnerskie OSCBR.

Ustawa dotycząca rejestrowania e-faktur nakłada obowiązek na przedsiębiorcę, nie na księgowych. Dlatego tak ważne jest, abyś Ty, przedsiębiorco, przygotował się na nadchodzące zmiany i wybrał biuro rachunkowe, które posiada kompleksową wiedzę w zakresie Krajowego Rejestru e-Faktur i jest w stanie wesprzeć Cię w dopełnieniu wszystkich nowych obowiązków.


Korzystając z usług biura partnerskiego OSCBR zyskasz:

ImageImageIconIconIconIcon
Wyszukaj biuro partnerskie OSCBR

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie materiały wykorzystane na ww. stronie w tym: logo, tekst, zdjęcia, grafika, dźwięk oraz sposób ich prezentacji są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną ich właścicieli. Dane te zostały podane wyłącznie w celach informacyjnych.

Polityka prywatności
Regulamin uczestnictwa
Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Polityka prywatności Akceptuję